Лікування хронічного болю паліативного пацієнта
Лікар-онколог
Андрій Гардашніков
В Україні тисячі, якщо не сотні тисяч паліативних пацієнтів живуть в постійному болю через незнання лікарів, через їхню бездіяльність, через необґрунтовані страхи, через небажання вчасно та повноцінно призначати опіоїдні анальгетики або займатися підбором адекватних доз та контролем ефективності лікування...
Спікер
Гардашніков Андрій Леонідович

Вітаю! Я Андрій Леонідович Гардашніков, лікар-онколог обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради. Працюю в хіміотерапевтичному відділенні. Знеболення паліативного пацієнта для мене представляє і професійний інтерес, і є підставою для громадської діяльності. Не має людина страждати від болю через бездіяльність лікарів! Скільки б людина не прожила на світі, вона не повинна замість життя мати щосекундний біль до кінця свого життя.
Про що?
Про що буде йти мова на семінарі?
Правила лікування хронічного больового синдрому.

В Україні тисячі, якщо не сотні тисяч паліативних пацієнтів живуть в постійному болю через незнання лікарів, через їхню бездіяльність, через необґрунтовані страхи, через небажання вчасно та повноцінно призначати опіоїдні анальгетики або займатися підбором адекватних доз та контролем ефективності лікування. А також через безпідставні міфи, якими медичні працівники лякаються самі, лякають колег, лякають пацієнтів та їхніх родичів.

В разі, якщо ми подолаємо ті міфи та навчимося підбирати знеболення, люди, які при важких хворобах "доживають" свій вік в постійному пекельному болю, будуть вкрай рідким виключенням.

І це дуже важливо, бо є просто неймовірна різниця між словами "прожив життя" та "відмучився".

Поборемося за життя та за його якість.
Для кого?
Вам буде найбільш цікаво, якщо ви практикуєте в одному з наведених напрямків. Інші зацікавлені спеціалісти також запрошуються.
Сімейні лікарі
Онкологи
Спеціалісти паліативної допомоги
Програма
Семінар буде проходити в форматі онлайн за наступним розкладом
17:45 – 18:00
17:45 – 18:00
Підключення учасників та перевірка сигналу
18:00 – 18:40
18:00 – 18:40
Лікування хронічного болю паліативного пацієнта
Андрій Гардашніков
18:40 – 19:00
18:40 – 19:00
Відповіді на питання, поставлені в чаті
Андрій Гардашніков та всі учасники
Відгуки
Учасники попередніх заходів охоче діляться своїми емоціями та враженнями
Лариса Лось
Тернопіль
Дякую... Задоволена. Я задала питання... Одне з перших... Отримала вичерпну відповідь, було приємно.
Галина Данилюк
Івано-Франківськ
Я дуже рада, що мені колеги скинули ссилку на реєстрацію. Дуже гарно було вкладено лекцію, доступно, зрозуміло! Велике прохання інформувати про наступні конференції, безмежно буду вдячна ❤️🙏😘
Вікторія Павленко
Яворів
Все було супер. Я не буду боятися лікувати пацієнтів з нападами головного болю з хронічною або епізодичною мігренню. Дуже дякую за змістовний вебінар!
Реєстрація
Реєстрація на семінар безкоштовна!
Сертифікат
Безперервний професійний розвиток передбачає отримання освітніх балів, і цей захід - не виключення

Учасники отримають електронний сертифікат на 2 бали безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №446 від 22.02.2019 року
Спонсори
Дякуємо спонсору за підтримку проведення заходу
Контакти
Контакти людей, які працюють, щоб зробити цей захід корисним