Атиповий паркінсонізм
13 травня 2021 18:00
Хвороба Паркінсона - друге за поширеністю мультисистемне, нейродегенеративне захворювання після хвороби Альцгеймера, що відноситься до найбільш швидко зростаючих серед усіх нейродегенерацій...
Спікер
Проф. Валерій Голубєв

Голубєв Валерій Леонідович

Д.мед.н., професор кафедри нервових хвороб ІПО Сеченівського університету, президент Асоціації міждисциплінарної медицини.

Професор Голубєв - один з основоположників наукового напрямку в неврології, пов'язаного з вивченням, діагностикою та лікуванням екстрапірамідних розладів в різних функціональних станах мозку; автор фундаментальних досліджень в області клінічної нейрофізіології і нервових хвороб.

Під його керівництвом захищено 20 кандидатських та 8 докторських дисертації. Він - автор понад 200 публікацій, у тому числі кількох фундаментальних монографій, за якими навчалось не одне покоління студентів медичних ВУЗів («Хвороба Паркінсона і синдром паркінсонізму» (1999), «Неврологічні синдроми» (2007), «Вегетативні розлади» (2010) та інші), має 10 авторських свідоцтв на винаходи.

Про що?
Про що буде йти мова на вебінарі?
Хвороба Паркінсона - друге за поширеністю мультисистемне, нейродегенеративне захворювання після хвороби Альцгеймера, що відноситься до найбільш швидко зростаючих серед усіх нейродегенерацій. За даними Global Burden of Disease Study, кількість випадків хвороби Паркінсона збільшиться вдвічі з 7 мільйонів в 2015 році приблизно до 13 мільйонів в 2040 р, що свідчить про потенційну «пандемії» хвороби Паркінсона.

За останні роки було отримано нові дані про етіологію, патофізіологію, діагностику та лікування хвороби Паркінсона. Згідно з сучасними уявленнями, провідна роль у розвитку нейродегенеративного процесу відводиться пресинаптичному білку α-синуклеїну, який набуває патологічні властивості і поширюється з кишечника до мозку по блукаючому нерву за механізмом пріонних хвороб.

Йде активний пошук нових доклінічних і домоторних маркерів (генетичних, біологічних, клінічних і нейровізуалізаційних) хвороби Паркінсона, які дозволили б її діагностувати на самих ранніх етапах, до «точки неповернення», і забезпечити нейропротекцію і ефективне лікування. Було показано, що немоторні прояви, включаючи когнітивні, нейропсихіатричні, вегетативні, дизсомнічні й больові феномени, можуть впливати на якість життя пацієнтів з хворобою Паркінсона навіть більшою мірою, ніж моторні проблеми на всіх етапах хвороби - від продромальної до пізньої стадії.

Незважаючи на відомі успіхи в розумінні патогенезу захворювання, розпізнавання, діагностика та лікування моторних і немоторних симптомів хвороби Паркінсона залишаються надзвичайно важкими завданнями для лікарів.

Впевнені, що обговорювана на вебінарі інформація буде цікавою і корисною для лікарів різних спеціальностей (неврологів, фахівців з рухових розладів, терапевтів, сімейних лікарів, психіатрів, реабілітологів, психологів, фізіотерапевтів та інших фахівців) і дозволить надавати кваліфіковану допомогу хворим з хворобою Паркінсона.
Для кого?
Вам буде найбільш цікаво, якщо ви практикуєте в одному з наведених напрямків. Інші зацікавлені спеціалісти також запрошуються.
Неврологи
Сімейні лікарі
Психіатри
Програма
Вебінар буде проходити в форматі онлайн за наступним розкладом
17:45 – 18:00
17:45 – 18:00
Підключення учасників та перевірка сигналу
18:00 – 18:40
18:00 – 18:40
Атиповий паркінсонізм*
Валерій Голубєв
18:40 – 19:00
18:40 – 19:00
Відповіді на питання, поставлені в чаті
Валерій Голубєв та всі учасники
*Доповідь буде представлена російською мовою
Відгуки
Учасники попередніх заходів охоче діляться своїми емоціями та враженнями
Лариса Лось
Тернопіль
Дякую... Задоволена. Я задала питання... Одне з перших... Отримала вичерпну відповідь, було приємно.
Галина Данилюк
Івано-Франківськ
Я дуже рада, що мені колеги скинули ссилку на реєстрацію. Дуже гарно було вкладено лекцію, доступно, зрозуміло! Велике прохання інформувати про наступні конференції, безмежно буду вдячна ❤️🙏😘
Вікторія Павленко
Яворів
Все було супер. Я не буду боятися лікувати пацієнтів з нападами головного болю з хронічною або епізодичною мігренню. Дуже дякую за змістовний вебінар!
Варіанти участі
Можна послухати безкоштовно, а можна отримати додаткові переваги в платному варіанті.
Пакет Економ
  • Доступ до онлайн трансляції
  • Питання лектору в загальному чаті


0 / безкоштовно /
Зареєструватись
Пакет Преміум
  • Доступ до онлайн трансляції
  • Питання лектору в загальному чаті
  • Матеріали учасника в PDF
  • Сертифікат учасника
  • Доступ до відеозапису протягом 15 днів

279 грн
Придбати квиток
Сертифікат
Безперервний професійний розвиток передбачає отримання освітніх балів, і цей захід - не виключення

Учасники відповідних варіантів участі отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №446 від 22.02.2019 року
Спонсори
Дякуємо спонсорам за підтримку
Контакти
Контакти людей, які працюють, щоб зробити цей захід яскравою подією