Колегіальний погляд на прийняття клінічних рішень
в сучасних умовах терапії кашлю
22 жовтня 2021
16:30
Спікери
Провідні експерти, які поділяться своїм досвідом

Кривопустов Сергій Петрович

Заслужений лікар України, д.мед.н., професор кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Професійне кредо: доброзичливість до людей та професіоналізм!

Закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія» у 1989 р. Пройшов післядипломну підготовку в медичній школі Університету Пенсильванія та дитячій лікарні м. Філадельфія (США). Працював лікарем Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, потім асистентом, доцентом, з 2003 р. до т.ч. – професор кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію, у 1998 р. - докторську дисертацію. У 2001 р. присвоєно вчене звання «доцент», у 2004 р.– «професор». У 2016 р. присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». Приймав участь в роботі низки наукових форумів в Україні та за кордоном, пройшов навчальний курс з теорії та практики Доказової медицини. Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія», сертифікати GCP. Має 699 наукових праць, з них 11 в наукометричних базах Scopus та Web of Science. Індекс Хірша – 16 за даними Google scholar.

Зупанець Катерина Олександрівна

Клінічний провізор вищої категорії, д.фарм.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології Харківського національного фармацевтичного університету.

Авторка багатьох підручників, методичних рекомендацій. Поряд з викладацькою і науковою роботою Зупанець К.О. веде активну дослідницьку діяльність в проведенні клінічних випробувань нових лікарських засобів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Бабич Олена Іванівна

Медичний адвокат, керівник Адвокатського бюро Олени Бабич, відзначена професійними рейтингами серед кращих юристів у сфері медичного права.

Засновник платформи юридичних знань для медичних працівників Medical Legal Lab.

Має 15 років практики у сфері медичного права. Консультує провідні медичні установи різного профілю, в тому числі з питань господарського, трудового права та має значний досвід у побудові ефективної моделі правового забезпечення внутрішніх бізнес-процесів медичних закладів. Бере активну участь у розробці законопроектів та підзаконних нормативно-правових актів у сфері охорони здоров'я.

Катілов Олександр Васильович

К.мед.н., доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Вінницького національного медичного університету, медичний директор медичного центру Інномед-педіатрія.

Катілов О.В. є автором багатьох наукових статей, монографій та підручників, лікар високої кваліфікаціїї та великого практичного досвіду.

"Лікар ніколи не припиняє вчитися та вдосконалюватися", весь свій професійний шлях Катілов О.В. керується саме цією тезою.
Що на вас чекає?
Що на вас чекає на заході?
- Висока концентрація ступеню стику наук у доповідях експертів. Це і клінічна фармакологія, і педіатрія, і пульмонологія, і власний досвід експертів, і кейси, а також проекція на реалії сьогодення: пацієнтопотік, онлайн консультування, правомірність віддалених призначень, дотримання протоколів лікування, лікар і пацієнт – хто «завжди правий»?

- Наукові дані у найвищій концентрації, останні новітні дослідження, максимальний звязок із реаліями сьогодення. Диференційна діагностика: Пневмонія? Бронхіт? Коклюш? Чи щось інше?

- Суперконцентрований інтерактив. Тримайте наготові ваші телефони!

- Унікальна можливість задавати запитання експертам. Будьте активні у чаті! Автори найкращих запитань отримають цінні призи.
Для кого?
Вам буде найбільш цікаво, якщо ви практикуєте в одному з наведених напрямків. Інші зацікавлені спеціалісти також запрошуються.
Сімейна медицина
Педіатрія
Програма
Семінар буде проходити в форматі онлайн за наступним розкладом
16:15 – 16:30
16:15 – 16:30
Підключення учасників та перевірка сигналу
16:30 – 16:50
16:30 – 16:50
Відкриття заходу
16:50 – 17:20
16:50 – 17:20
Гострий бронхіт: на чому грунтується прийняття клінічних рішень?
Сергій Петрович Кривопустов
17:20 – 17:50
17:20 – 17:50
Підводні камені в діагностиці і терапії гострого бронхіту у дітей
Олександр Васильович Катілов
17:50 – 18:20
17:50 – 18:20
Кумулятивні ризики при використанні препаратів від кашлю
Катерина Олександрівна Зупанець
18:20 – 18:50
18:20 – 18:50
Протоколи лікування: чим керуватись лікарю. Консультування онлайн: як лікарю себе захистити?
Олена Іванівна Бабич
18:50 – 19:30
18:50 – 19:30
Підведення підсумків, резюме
Всі доповідачі
*За програмою передбачені доповіді за підтримки компанії Bionorica
Реєстрація
Реєстрація на захід безкоштовна!
Що передбачено?
  • Доступ до онлайн трансляції
  • Питання в загальному чаті
  • Можливість отримати цінні подарунки
    за активну участь у дискусії


0 / безкоштовно /
Зареєструватись
За підтримки
Дякуємо за підтримку проведення заходу
Контакти
Контакти людей, які працюють, щоб зробити цей захід яскравою подією