Серія онлайн семінарів:
Превентивна
терапія мігрені:
клінічні оновлення
16.09.21 - 9.12.21
Мігрень - це поширене, соціально значуще захворювання, яке не мало до недавнього часу специфічної превентивної терапії. Поява моноклональних антитіл в системі кальцитонін ген спорідненого пептиду (CGRP) відкрило нову еру в лікуванні мігрені. У ході серії онлайн семінарів будуть представлені клінічні оновлення з превентвної терапії мігрені.
Спікери
Спеціалісти в галузі

Мессуд Ашина - професор неврології та директор Відділу дослідженя мігрені людини Копенгагенського університету, Данія. Він отримав ступінь доктора медицини в Азербайджанському державному медичному інституті, захистив кандидатську і докторську дисертацію в Копенгагенському університеті. Професор Ашина є Президентом Міжнародного товариства головного болю (International Headache Society) з 2019 року.

Професор Ашина активно займається дослідженням головного болю з 1995 року. Його наукові інтереси включають експериментальні моделі мігрені та кластерного головного болю, функціональну нейровізуалізацію, нові антимігренозні терапевтичні мішені, механізми мігрені та дії антимігренозних препаратів. Він є автором понад 400 статей, рефератів і глав у книгах на тему головного болю, включаючи мігрень і кластерний головний біль.

Заза Кацарава, доктор медичних наук, професор, завідує відділенням неврології Євангелічної лікарні в Унні, є професором неврології Ессенського університету в Німеччині і президентом Європейської федерації головного болю (European Headache Federation - EHF).

Професор Кацарава закінчив медичний університет і захистив докторську дисертацію в Тбілісі. Він продовжив навчання в Ессенському університеті в Німеччині, Гарвардській школі охорони громадського здоров'я у Бостоні, США і школі охорони громадського здоров'я Джона Блумберга Хопкінса в Балтіморі, США.

Основний інтерес професора Кацарави зосереджений на головному болю, особливо на факторах ризику і механізмах хронічного головного болю. Він є головним дослідником декількох великомасштабних популяційних досліджень, працює в рамках міжнародного співробітництва разом з ВООЗ в області підвищення обізнаності про тягар головного болю в країнах Східної Європи і поліпшення доступу до медичного обслуговування.

Володимир Романенко - к.мед.н., невролог, дипломований фахівець з медицини болю (Брюссель, Бельгія), координатор освітніх проектів Української асоціації з вивчення болю, Президент Українського товариства головного болю, Консул України в Європейській федерації болю EFIC
Про що?
Про що буде йти мова на семінарі?
Мігрень - це поширене, соціально значуще захворювання, яке не мало до недавнього часу специфічної превентивної терапії.

Поява моноклональних антитіл в системі кальцитонін ген спорідненого пептиду (CGRP) відкрило нову еру в лікуванні мігрені.

У ході серії онлайн семінарів будуть представлені клінічні оновлення з превентивної терапії мігрені.
Для кого?
Вам буде найбільш цікаво, якщо ви практикуєте в одному з наведених напрямків. Інші зацікавлені спеціалісти також запрошуються.
Неврологи
Сімейні лікарі
Розклад
Онлайн семінари відбудуться за наступним розкладом
16 вересня 2021
16 вересня 2021
Превентивна терапія мігрені: дані довготривалої ефективності та безпеки
18 жовтня 2021
18 жовтня 2021
Превентивна терапія мігрені: дані довготривалої ефективності та безпеки
8 листопада 2021
8 листопада 2021
Превентивна терапія мігрені: практичні аспекти у клінічній практиці
11 листопада 2021
11 листопада 2021
Превентивна терапія мігрені: практичні аспекти у клінічній практиці
6 грудня 2021
6 грудня 2021
Превентивна терапія мігрені: як оцінювати її ефективність
9 грудня 2021
9 грудня 2021
Превентивна терапія мігрені: клінічні випадки
13 січня 2022
13 січня 2022
Превентивна терапія мігрені: як оцінювати її ефективність
Відгуки
Учасники попередніх заходів охоче діляться своїми емоціями та враженнями
Лариса Лось
Тернопіль
Дякую... Задоволена. Я задала питання... Одне з перших... Отримала вичерпну відповідь, було приємно.
Галина Данилюк
Івано-Франківськ
Я дуже рада, що мені колеги скинули ссилку на реєстрацію. Дуже гарно було вкладено лекцію, доступно, зрозуміло! Велике прохання інформувати про наступні конференції, безмежно буду вдячна ❤️🙏😘
Вікторія Павленко
Яворів
Все було супер. Я не буду боятися лікувати пацієнтів з нападами головного болю з хронічною або епізодичною мігренню. Дуже дякую за змістовний вебінар!
Сертифікат
Безперервний професійний розвиток передбачає отримання освітніх балів, і цей захід - не виключення

Учасники відповідних варіантів участі отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №446 від 22.02.2019 року
Серія онлайн семінарів Headache Navigator являє собою чудову можливість заявити про себе та свій продукт професійній аудиторії неврологів України, яка цікавиться своїм професіїним розвитком.

Очікувана кількість учасників кожного заходу ~ 700 осіб (припущення зроблено на основі статистики попередніх заходів аналогічного формату та тематики).

Що ми пропонуємо спонсорам?
  • Розміщення віртуального інформаційного стенду з матеріалами про компанію і продукт на віртуальній виставці.
  • Забезпечення представників Спонсора доступами до онлайн трансляції заходу.
  • Розміщення логотипу компанії на сайті в розділі "Спонсори".
  • Надання часу для представлення непромоційної доповіді експерта в рамках наукової програми заходу.

Яка вартість спонсорської участі у серії онлайн семінарів?
380 000 грн
Спонсори
Тут поки що нікого не має. Якщо хочете стати спонсором, натисніть тут
Контакти
Контакти людей, які працюють, щоб зробити цей захід яскравою подією